VICTORIA TRADING BOHEMIA, spol. s r.o.

IČO: 25723111
DIČ: CZ25723111

Tel.: +420 311 685 513

Fax: +420 311 572 140
Mail: info@vtb-cz.cz

Sídlo společnosti

Malátova 461/17,
150 00 Praha 5

Provozovna

Pod Dálnicí 357,
267 01 Králův Dvůr

O Nás

Historie společnosti

Počátky společnosti sahají již do roku 1998, kdy byla založena manželi Janem a Lucií Perníčkovými právnická osoba s názvem VICTORIA TRADING BOHEMIA s r.o., se sídlem Malátova 461/17, 150 00 Praha 5, zabývající se službami v oblasti spedice a logistiky.

V rámci několika let až do dnešních dnů se rozrostla v úspěšnou přepravní společnost, která úspěšně realizovala přes 900 000 zakázek pro řadu významných obchodních partnerů a zákazníků.

Naše společnost poskytuje služby v mezinárodní a vnitrostátní přepravě s rozsáhlým vozovým parkem vlastních vozidel pro silniční nákladní přepravu. Disponujeme nákladními vozidly značky MAN a MERCEDES, dále disponuje osobními vozidly značky VW, BMW, Mercedes. Nabízíme individuální možnosti přepravy 24 hodin denně a 7 dní v týdnu, včetně všech svátků. Díky širokému vozovému parku nabízíme přepravu velkých i malých nákladů a to po celé Evropě a to vždy s požadovaným pojištěním přepravovaného zboží.Máme více jak 15 let zkušeností v oboru přepravy a umíme sestavit optimální ekonomickou nabídku individuálně podle přání zákazníka. Náš vozový park je pravidelně kontrolován a servisován u našich autorizovaných partnerů a díky tomu jsme schopni realizovat náročné legislativní podmínky při přepravě vyžadované.

Splnili jsme nejnáročnější podmínky a požadavky na přepravu u referenčních partnerů SIEMENS AG, BENTELER AG, ŠKODA AUTO, Gebrüder Weiss, VOLKSWAGEN, Kühne+Nagel. Klademe velký důraz na dodržování termínů a kvality přepravy. Máme sklady v ČR o celkové rozloze 5000m2. Pro naše zákazníky nabízíme poradenství v rámci všech procesů při samotném skladování zcela zdarma. Skladujeme podle FIFO, LIFO, FEFO.

Naše přednosti:

Profesionální tým zaměstnanců

Všichni naši řidiči provádějící přepravu zboží prošli úspěšně všemi potřebnými školeními a testy. Většina z těchto řidičů je u nás již několik let a je jim tedy známa problematika přeprav pro jednotlivé zákazníky naší společnosti. Jelikož se v mezinárodní přepravě specializujeme již od roku 1998 zejména na dopravu zboží do a z Německa, naši řidiči znají velmi dobře specifika přepravy zboží v tomto regionu a jejich zkušenosti přispívají ke zkrácení doby potřebné k přepravě Vašich zásilek. K bezproblémovému zajištění přepravy zboží pro je pro Vás připraven zkušený tým našich jazykově plně vybavených dispečerů, připravený řešit problémy našich klientů 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Vozový park a
jeho vlastnosti

Veškerá dopravní technika je uzpůsobena pro přepravu bezpečného zboží. Vozový park pro silniční nákladní přepravu průběžně obměňujeme, kdy průměrné stáří našich vozů je 3 roky a všechny naše vozy, které provádějí přepravy, splňují emisní normy EURO 5, EURO 5 EEV a EURO 6.
Každý vůz v mezinárodní dopravě je vybaven  zařízením umožňujícím sledování vozů během přepravy, čímž Vám můžeme nabídnout naši službu monitoringu – telefonické nebo emailové informace o aktuální pozici zásilky. Náš vozový park je pravidelně kontrolován a servisován u našich autorizovaných partnerů a díky tomu jsme schopni plnit náročně legislativní podmínky při přepravě vyžadované.

Příjemné
prostředí

Přestěhovali jsme se do nově vybudovaných kanceláří. Věříme, že práce našich zaměstnanců v pěkném prostředí se odrazí na ještě větší spokojenosti našich zákazníků.